69
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Thursday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +3 days}}: add-ons show & tell) |
(→Welcome!: added Liz + Astrid) |
||
| Line 232: | Line 232: | ||
| Their Location | | Their Location | ||
| Their Role | | Their Role | ||
|- | |||
|- | |||
| Astrid Rivera | |||
| Liz Hull | |||
| Portland | |||
| SF | |||
| Content Marketing Manager | |||
|- | |||
|- | |||
| Liz Dennebaum | |||
| Liz Hull | |||
| Portland | |||
| Remote - NYC area | |||
| Sr Social Strategist | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits