6
edits
(Added ET weekly update presenter) |
Gracepowers (talk | contribs) |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
|- | |||
| Kelvin Yeboah | |||
| Jesh Borges | |||
| SFO | |||
| NY | |||
| Backend engineer at Pocket | |||
|- | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| Their Name | | Their Name | ||
edits