BMO/Bot Registry: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 38: Line 38:
|-
|-
| mozilla+bugcloser@davedash.com || Unknown || Unknown || Token (github) || Unknown
| mozilla+bugcloser@davedash.com || Unknown || Unknown || Token (github) || Unknown
|-
| release-mgmt-analysis@mozilla.com || mcastelluccio@mozilla.com || rest || api-key || https://github.com/mozilla/bugbug/
|-
|-
| release-mgmt-account-bot@mozilla.tld || cdenizet@mozilla.com || rest || api-key || https://github.com/mozilla/relman-auto-nag/
| release-mgmt-account-bot@mozilla.tld || cdenizet@mozilla.com || rest || api-key || https://github.com/mozilla/relman-auto-nag/
65

edits

Navigation menu