Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 188: | Line 188: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-03-09 2020-03-09] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-03-09 2020-03-09] | ||
|- | |||
| Kelly Davis | |||
| Manager, Research Engineering | |||
| Berlin | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#March_9th.2C_2020 March 9th] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||