110
edits
(Airmo Update) |
(Mini-IT update) |
||
| Line 183: | Line 183: | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-04-20 2020-04-20] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-04-20 2020-04-20] | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| Andy Kochendorfer | |||
| Streaming Solutions Architect | |||
| Weekly MinIT | |||
| Remote | |||
| no | |||
| n/a | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits