Confirmed users
523
edits
(→Generation 6: add system) |
|||
| Line 911: | Line 911: | ||
| GT218 | | GT218 | ||
| n/a - loose card | | n/a - loose card | ||
| Toronto | |||
|- | |||
| NVIDIA GeForce 320M | |||
| 0x08a0 | |||
| MCP89 | |||
| MacBook 2009 (Jeff Muizelaar) | |||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |- | ||