Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
add Fx91
(add Q1 & Q2 2021 releases)
(add Fx91)
Line 73: Line 73:
|Firefox 90
|Firefox 90
|Firefox 78.12
|Firefox 78.12
|-
|Q3 2021
!2021-07-08
!2021-07-12
|Firefox 93||Firefox 92
!2021-07-13
|Firefox 91
|Firefox 78.13; 91.0
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
1,017

edits

Navigation menu