Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 84 released
(Firefox 83 released)
(Firefox 84 released)
Line 14: Line 14:
|-
|-
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|rowspan="1"|Q4 2020
!2020-12-10
!2020-12-14
|Firefox 86||Firefox 85
!2020-12-15
|Firefox 84
|Firefox 78.6
|-
|-
|rowspan="3"|Q1 2021
|rowspan="3"|Q1 2021
Line 130: Line 122:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2020-12-10
!2020-12-14
|Firefox 86||Firefox 85
!2020-12-15
|Firefox 84
|Firefox 78.6
|-
|-
!2020-11-12
!2020-11-12
113

edits

Navigation menu