Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 87 released
(Firefox 86 released)
(Firefox 87 released)
Line 14: Line 14:
|-
|-
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|rowspan="1"|Q1 2021
!2021-03-18
!2021-03-22
|Firefox 89||Firefox 88
!2021-03-23
|Firefox 87
|Firefox 78.9
|-
|-
|rowspan="3"|Q2 2021
|rowspan="3"|Q2 2021
Line 108: Line 100:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2021-03-18
!2021-03-22
|Firefox 89||Firefox 88
!2021-03-23
|Firefox 87
|Firefox 78.9
|-
|-
!2021-02-18
!2021-02-18
114

edits

Navigation menu