Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 88 released
(update dates for MR1)
(Firefox 88 released)
Line 15: Line 15:
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|-
|rowspan="3"|Q2 2021
|rowspan="2"|Q2 2021
!2021-04-15
!2021-04-19
|Firefox 90||Firefox 89
!2021-04-19
|Firefox 88
|Firefox 78.10
|-
!2021-05-27
!2021-05-27
!2021-05-31
!2021-05-31
Line 100: Line 93:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2021-04-15
!2021-04-19
|Firefox 90||Firefox 89
!2021-04-19
|Firefox 88
|Firefox 78.10
|-
|-
!2021-03-18
!2021-03-18
114

edits

Navigation menu