3,360
edits
| Line 48: | Line 48: | ||
| ARM | | ARM | ||
| Sony Xperia Z5 Premium (Android 7.1.1) | | Sony Xperia Z5 Premium (Android 7.1.1) | ||
| July 29th, 2021 | |||
| '''Pass''' | |||
|- | |||
| Sorina Florean | |||
| ARM64 | |||
| Pixel 3(Android 12) | |||
| July 29th, 2021 | | July 29th, 2021 | ||
| '''Pass''' | | '''Pass''' | ||
edits