Confirmed users
1,073
edits
(Created page with "<small> Fenix 95.0.0 Beta 1 | Fenix 95.0.0 Beta 2</small> = Firefox 95.0.0 Beta 2 Test Plan = * Release date: November...") |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
| ARM | | ARM | ||
| Samsung Galaxy Tab S3 (Android 9) | | Samsung Galaxy Tab S3 (Android 9) | ||
| November 8th, 2021 | |||
| '''in progress''' | |||
|- | |||
| Laurentiu Apahidean | |||
| ARM | |||
| Huawei Media Pad M3 (Android 7.0) | |||
| November 8th, 2021 | | November 8th, 2021 | ||
| '''in progress''' | | '''in progress''' | ||