Confirmed users
1,073
edits
(→Issues) |
|||
| Line 43: | Line 43: | ||
| ARM | | ARM | ||
| Huawei Media Pad M3 (Android 7) | | Huawei Media Pad M3 (Android 7) | ||
| March 8th, 2022 | |||
|'''In Progress''' | |||
|- | |||
| Laurentiu Apahidean | |||
| ARM | |||
| Samsung S10E (Android 10) | |||
| March 8th, 2022 | | March 8th, 2022 | ||
|'''In Progress''' | |'''In Progress''' | ||