Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 102 released
(Firefox 101 released)
(Firefox 102 released)
Line 14: Line 14:
|-
|-
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|rowspan="1"|Q2 2022
!2022-06-23
!2022-06-27
|[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=104 Firefox 104]||[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=103 Firefox 103]
!2022-06-28
|Firefox 102
|Firefox 91.11; 102.0
|-
|-
|rowspan="3"|Q3 2022
|rowspan="3"|Q3 2022
Line 77: Line 69:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2022-06-23
!2022-06-27
|[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=104 Firefox 104]||[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=103 Firefox 103]
!2022-06-28
|Firefox 102
|Firefox 91.11; 102.0
|-
|-
!2022-05-26
!2022-05-26
114

edits

Navigation menu