Confirmed users
523
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| 8.15.10.2778 || [https://download.lenovo.com/consumer/mobiles/0qvh10ww.exe 0qvh10ww.exe] | | 8.15.10.2778 || [https://download.lenovo.com/consumer/mobiles/0qvh10ww.exe 0qvh10ww.exe] | ||
|- | |||
| 8.15.10.2879 || [http://download.lenovo.com/pccbbs/mobiles/g1d652ww.exe g1d652ww.exe] | |||
|- | |- | ||
| 8.16.11.8992 || Unavailable, too old | | 8.16.11.8992 || Unavailable, too old | ||