Confirmed users
34
edits
(→Events) |
No edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
|German-speaking Community Meeting 2015 | |German-speaking Community Meeting 2015 | ||
|Berlin, Germany | |Berlin, Germany | ||
|- | |||
|October 2018 | |||
|Firefox Add-ons Community Meetup | |||
|London, United Kingdom | |||
|} | |} | ||