Confirmed users
4,971
edits
| Line 43: | Line 43: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| In production | |||
| 20091616 0830 PDT | |||
| {{bug|495008}} | |||
| linux desktop fennec builds/l10n repacks | |||
| production-master | |||
| medium | |||
| landed | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| In production | | In production | ||