ReleaseEngineering/Sheriffing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| '''Person'''
| '''Person'''
| '''Notes'''
| '''Notes'''
|-
| June 22, 2009 - June 26, 2009 (EST)
| Chris Cooper (coop)
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-06-22 | Notes]]
|-
|-
| June 15, 2009 - June 19, 2009 (PST)
| June 15, 2009 - June 19, 2009 (PST)
canmove, Confirmed users
2,850

edits

Navigation menu