Confirmed users
4,971
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| '''Person''' | | '''Person''' | ||
| '''Notes''' | | '''Notes''' | ||
|- | |||
| July 13, 2009 - July 17, 2009 (PDT) | |||
| Aki Sasaki (aki) | |||
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-07-13 | Notes]] | |||
|- | |||
| July 06, 2009 - July 10, 2009 (EST) | |||
| Ben Hearsum (bhearsum) | |||
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-07-06 | Notes]] | |||
|- | |||
| June 29, 2009 - July 4, 2009 (EST) | |||
| Armen Zambrano Gasparnian, Chris Cooper (armenzg, coop) | |||
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-06-29 | Notes]] | |||
|- | |- | ||
| June 22, 2009 - June 26, 2009 (EST) | | June 22, 2009 - June 26, 2009 (EST) | ||