10
edits
m (formatting) |
|||
| Line 17: | Line 17: | ||
| HTML5 PushState API || [[Firefox 3.6/PushState_Security_Review|unscheduled]] | | HTML5 PushState API || [[Firefox 3.6/PushState_Security_Review|unscheduled]] | ||
|| Justin Lebar || sicking | || Justin Lebar || sicking | ||
|- | |||
| HTML5 File Objects || [[Firefox 3.6/HTML5_File_Objects_Security_Review|unscheduled]] | |||
|| Matin Movassate || | |||
|} | |} | ||
edits