Confirmed users
4,971
edits
Lukasblakk (talk | contribs) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| '''Person''' | | '''Person''' | ||
| '''Notes''' | | '''Notes''' | ||
|- September 14, 2009 - September 18, 2009 (PDT) | |||
| Aki Sasaki + John Ford (aki, jhford) | |||
| | |||
|- September 7, 2009 - September 11, 2009 | |||
|??? | |||
| | |||
|- | |- | ||
| August 31, 2009 - September 4, 2009 (PDT) | | August 31, 2009 - September 4, 2009 (PDT) | ||