1,457
edits
Samuelsidler (talk | contribs) |
Samuelsidler (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | | style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird 3.0rc2|Thunderbird 3.0 RC2]] | | [[Releases/Thunderbird 3.0rc2|Thunderbird 3.0 RC2]] | ||
| Line 44: | Line 40: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| Firefox 3.0.15 -> 3.5.5 MU | |||
| December 1 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15 MU/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.15 MU/Test Plan|QA]] | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 3.6b4|Firefox 3.6 Beta 4]] | | [[Releases/Firefox 3.6b4|Firefox 3.6 Beta 4]] | ||
edits