350
edits
m (→Firefox 1.5.0.6: link to Firefox:1.5.0.6:Testing) |
mNo edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b5|Firefox 3.6 Beta 5]] | |||
| December 17, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b5/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6Br5/Test_Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Partnering:Repacks:Firefox_3.5.6|Firefox 3.5.6 Partner Repacks]] | |||
| December 17, 2009 | |||
| [[Partnering:Repacks:Status | Status]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.16|Firefox 3.0.16]] | |||
| December 15, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.16/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.16/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.6|Firefox 3.5.6]] | |||
| December 15, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.6/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.6/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0.1|SeaMonkey 2.0.1]] | |||
| December 15, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0.1|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0|Thunderbird 3.0]] | |||
| December 8, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0/BuildNotes|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0rc2|Thunderbird 3.0 RC2]] | |||
| December 1, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0rc2/BuildNotes|Build]] | |||
|- | |||
| Firefox 3.0.15 -> 3.5.5 MU | |||
| December 1, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15 MU/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.15 MU/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b4|Firefox 3.6 Beta 4]] | |||
| November 26, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b4/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6Br4/Test_Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0rc1|Thunderbird 3.0 RC1]] | |||
| November 24, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0rc1/BuildNotes|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b3|Firefox 3.6 Beta 3]] | |||
| November 17, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b3/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6Br3/Test_Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b2|Firefox 3.6 Beta 2]] | |||
| November 10, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b2/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6Br2/Test_Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.5|Firefox 3.5.5]] | |||
| November 5, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.5/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.5/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b1|Firefox 3.6 Beta 1]] | |||
| October 30, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6b1/Test_Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15|Firefox 3.0.15]] | |||
| October 27, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.15/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.4|Firefox 3.5.4]] | |||
| October 27, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.4/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.4/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0]] | |||
| October 27, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0|Build]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0rc2]] | |||
| October 19, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0rc2|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6a2|Firefox 3.6a2]] | |||
| October 14, 2009 (Only for WinCE) | |||
| [[Releases/Firefox 3.6a2/BuildNotes|Build]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0rc1]] | |||
| October 10, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0rc1|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0b4|Thunderbird 3.0b4]] | |||
| September 22, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0b4/BuildNotes|Build]], [[Releases/Thunderbird 3.0b4/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0b2|SeaMonkey 2.0b2]] | |||
| September 12, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0b2|Build]] | |||
|- | |||
| [[Partnering:Repacks:Firefox_3.5.3|Firefox 3.5.3 Partner Repacks]] | |||
| September 11, 2009 | |||
| [[Partnering:Repacks:Status | Status]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.14|Firefox 3.0.14]] | |||
| September 9, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.14/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.14/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.3|Firefox 3.5.3]] | |||
| September 9, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.3/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.3/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:1.1.18|SeaMonkey 1.1.18]] | |||
| September 3, 2009 | |||
| Build | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 2.0.0.23|Thunderbird 2.0.0.23]] | |||
| August 20, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird_2.0.0.23/BuildNotes|Build]], [[Releases/Thunderbird 2.0.0.23/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| Firefox 3.0.13 -> 3.5.2 MU | |||
| August 13, 2009 | |||
| | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6a1|Firefox 3.6a1]] | |||
| August 7, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6a1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6a1/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Partnering:Repacks:Firefox_3.5.2|Firefox 3.5.2 Partner Repacks]] | |||
| August 5, 2009 | |||
| [[Partnering:Repacks:Status | Status]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.2|Firefox 3.5.2]] | |||
| August 3, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.2/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.2/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.13|Firefox 3.0.13]] | |||
| August 3, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.13/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.13/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Funnelcake09|Funnelcake09]] | |||
| July 28, 2009 | |||
| | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0b3|Thunderbird 3.0b3]] | |||
| July 21, 2009 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.0b3/BuildNotes|Build]], [[QA/Thunderbird3.0/TestPlan/Beta3|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0b1|SeaMonkey 2.0b1]] | |||
| July 21, 2009 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0b1|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.12|Firefox 3.0.12]] | |||
| July 21, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.12/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.12/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.1|Firefox 3.5.1]] | |||
| July 16, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.1/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| <s>[[Partnering:Repacks:Firefox 3.0.12|Firefox 3.0.12 Partner Repacks]]</s> | |||
| 3.0.x Repacks discontinued | |||
| <s>[[Partnering:Repacks:Status|Status]]</s> | |||
|- | |||
| [[Partnering:Repacks:Firefox_3.5|Firefox 3.5 Partner Repacks]] | |||
| July 3, 2009 | |||
| [[Partnering:Repacks:Status | Status]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5|Firefox 3.5]] | |||
| June 30, 2009 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5/BuildNotes | Build]] | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 3.5rc3 | Firefox 3.5 RC3]] | | [[Releases/Firefox 3.5rc3 | Firefox 3.5 RC3]] | ||
edits