canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,798
edits
No edit summary |
MarkFinkle (talk | contribs) |
||
| Line 111: | Line 111: | ||
| madhava, blassey | | madhava, blassey | ||
| [[Mobile/Projects/WinMoMenubar|details]] | | [[Mobile/Projects/WinMoMenubar|details]] | ||
|- | |||
| Automatically check for add-on updates | |||
| {{bug|}} | |||
| mfinkle, madhava | |||
| [[Mobile/Projects/AddonUpdates|details]] | |||
|- | |- | ||
| <description> | | <description> | ||