977
edits
(Go stick you images up your ...) |
Lukasblakk (talk | contribs) |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''Bug Owner''' | | style="background:#cccccc" | '''Bug Owner''' | ||
|- | |||
| in production | |||
| 20100402 0955 PDT | |||
| {{bug|548768}} | |||
| turn on sendchanges to talos-master for packaged unittests | |||
| pm01 | |||
| low | |||
| [http://hg.mozilla.org/build/buildbot-configs/rev/9f1626be3147 landed] | |||
| reconfig | |||
| lsblakk | |||
|- | |- | ||
| in production | | in production | ||
edits