Webdev:Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 23: Line 23:
| [http://tinyurl.com/socorro-1-6-3 Socorro 1.6.3]
| [http://tinyurl.com/socorro-1-6-3 Socorro 1.6.3]
| May 12
| May 12
|
|-
| [[Support:Release:2.0.4|SUMO 1.5.4.1/2.0.4]]
| May 20
|  
|  
|-
|-
664

edits

Navigation menu