Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
3,599
edits
| Line 122: | Line 122: | ||
| March 16 | | March 16 | ||
| [[SeaMonkey:Release_Process:1.1.19|Build]] | | [[SeaMonkey:Release_Process:1.1.19|Build]] | ||
|- | |||
| ''Firefox 3.5.8 -> Firefox 3.6 Major Update'' | |||
| March 11 | |||
| | |||
|- | |||
| ''Firefox 3.0.19 -> Firefox 3.6 Major Update'' | |||
| March 11 | |||
| | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird 3.1b1|Thunderbird 3.1 Beta 1]] | | [[Releases/Thunderbird 3.1b1|Thunderbird 3.1 Beta 1]] | ||