Confirmed users
4,971
edits
(→Notes) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| rc1 build 1 | | rc1 build 1 | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/2cb83e106cf7 2cb83e106cf7] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/2cb83e106cf7 2cb83e106cf7] | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c] | |||
|- | |||
| rc1 build 2 | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/91e79f7e8b96 91e79f7e8b96] | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c] | ||
|} | |} | ||