Releases/Fennec 1.1/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| rc1 build 1
| rc1 build 1
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/2cb83e106cf7 2cb83e106cf7]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/2cb83e106cf7 2cb83e106cf7]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c]
|-
| rc1 build 2
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/91e79f7e8b96 91e79f7e8b96]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/4a51427bed7c 4a51427bed7c]
|}
|}
Confirmed users
4,971

edits

Navigation menu