289
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
! Feature !! Stable Calendar Ext !! Sunbird 0.3a1 !! Sunbird trunk !! Lightning 0.1 | ! Feature !! Stable Calendar Ext !! Sunbird 0.3a1 !! Sunbird trunk !! Lightning 0.1 | ||
|- | |||
| Installs in || TB/FF 1.0, 1.5, Suite 1.7.x || standalone || standalone || TB 1.5, 2.0, 3.0 (FF requires several hacks) | |||
|- | |- | ||
| ics import || X || X || X || X | | ics import || X || X || X || X | ||
edits