QA/Firefox 4/Test Plan/Html5ParserTestplan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 331: Line 331:
! Bug Query  
! Bug Query  
! Description
! Description
|-
|[https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&short_desc=HTML5&field0-0-0=cf_blocking_193&short_desc_type=allwordssubstr&type0-0-0=substring&value0-0-0=%3F&resolution=---]
| HTML5 Blocking 1.9.3 bugs
|-
|-
|[https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?cmdtype=runnamed&namedcmd=Beta1%20HTML5%20Blocker%20Bugs]
|[https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?cmdtype=runnamed&namedcmd=Beta1%20HTML5%20Blocker%20Bugs]
1,285

edits

Navigation menu