Confirmed users
4,971
edits
(→Tags) |
|||
| Line 47: | Line 47: | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/91e79f7e8b96 91e79f7e8b96] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/91e79f7e8b96 91e79f7e8b96] | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/c6ad008b32ad c6ad008b32ad] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mobile-1.1/rev/c6ad008b32ad c6ad008b32ad] | ||
|- | |||
| rc1 build 3 | |||
| FENNEC_1_1rc1_BUILD3 | |||
| [] | |||
| [] | |||
|} | |} | ||