Sheriff Schedule: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 1: Line 1:
= Schedule =
= Schedule =
{|
{|
|Tuesday || 03/28/06 || available
|-
|Wednesday || 03/29/06 || biesi
|Wednesday || 03/29/06 || biesi
|-
|-
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]]
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]]
|-
|-
|Friday || 03/31/06 || available
|Friday || 03/31/06 || tor
|-
|-
|Saturday || 04/01/06 || #developers
|Saturday || 04/01/06 || #developers
Line 21: Line 19:
|Thursday || 04/06/06 || bryner
|Thursday || 04/06/06 || bryner
|-
|-
|Friday || 04/07/06 || available
|Friday || 04/07/06 || roc
|-
|-
|Saturday || 04/08/06 || #developers
|Saturday || 04/08/06 || #developers
Line 33: Line 31:
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap
|-
|-
|Thursday || 04/13/06 || available
|Thursday || 04/13/06 || ben
|-
|-
|Friday || 04/14/06 || available
|Friday || 04/14/06 || roc
|-
|-
|Saturday || 04/15/06 || #developers
|Saturday || 04/15/06 || #developers
Line 41: Line 39:
|Sunday || 04/16/06 || #developers
|Sunday || 04/16/06 || #developers
|-
|-
|Monday || 04/17/06 || available
|Monday || 04/17/06 || bsmedberg
|-
|-
|Tuesday || 04/18/06 || brettw
|Tuesday || 04/18/06 || brettw
|-
|-
|Wednesday || 04/19/06 || available
|Wednesday || 04/19/06 || bz
|-
|-
|Thursday || 04/20/06 || available
|Thursday || 04/20/06 || dveditz
|-
|-
|Friday || 04/21/06 || available
|Friday || 04/21/06 || jst
|-
|-
|Saturday || 04/22/06 || #developers
|Saturday || 04/22/06 || #developers
Line 55: Line 53:
|Sunday || 04/23/06 || #developers
|Sunday || 04/23/06 || #developers
|-
|-
|Monday || 04/24/06 || available
|Monday || 04/24/06 || preed
|-
|Tuesday || 04/25/06 || coop
|}
|}
569

edits

Navigation menu