569
edits
| Line 1: | Line 1: | ||
= Schedule = | = Schedule = | ||
{| | {| | ||
|Wednesday || 03/29/06 || biesi | |Wednesday || 03/29/06 || biesi | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]] | |Thursday || 03/30/06 || [[User:Darin|Darin Fisher]] | ||
|- | |- | ||
|Friday || 03/31/06 || | |Friday || 03/31/06 || tor | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/01/06 || #developers | |Saturday || 04/01/06 || #developers | ||
| Line 21: | Line 19: | ||
|Thursday || 04/06/06 || bryner | |Thursday || 04/06/06 || bryner | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/07/06 || | |Friday || 04/07/06 || roc | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/08/06 || #developers | |Saturday || 04/08/06 || #developers | ||
| Line 33: | Line 31: | ||
|Wednesday || 04/12/06 || mrbkap | |Wednesday || 04/12/06 || mrbkap | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 04/13/06 || | |Thursday || 04/13/06 || ben | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/14/06 || | |Friday || 04/14/06 || roc | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/15/06 || #developers | |Saturday || 04/15/06 || #developers | ||
| Line 41: | Line 39: | ||
|Sunday || 04/16/06 || #developers | |Sunday || 04/16/06 || #developers | ||
|- | |- | ||
|Monday || 04/17/06 || | |Monday || 04/17/06 || bsmedberg | ||
|- | |- | ||
|Tuesday || 04/18/06 || brettw | |Tuesday || 04/18/06 || brettw | ||
|- | |- | ||
|Wednesday || 04/19/06 || | |Wednesday || 04/19/06 || bz | ||
|- | |- | ||
|Thursday || 04/20/06 || | |Thursday || 04/20/06 || dveditz | ||
|- | |- | ||
|Friday || 04/21/06 || | |Friday || 04/21/06 || jst | ||
|- | |- | ||
|Saturday || 04/22/06 || #developers | |Saturday || 04/22/06 || #developers | ||
| Line 55: | Line 53: | ||
|Sunday || 04/23/06 || #developers | |Sunday || 04/23/06 || #developers | ||
|- | |- | ||
|Monday || 04/24/06 || | |Monday || 04/24/06 || preed | ||
|- | |||
|Tuesday || 04/25/06 || coop | |||
|} | |} | ||
edits