canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
4,751
edits
| Line 15: | Line 15: | ||
| '''Status:''' | | '''Status:''' | ||
| Collecting requirements | | Collecting requirements | ||
|- valign="top" | |||
| '''Specs:''' | |||
| [https://docs.google.com/Doc?id=d9cz3wk_17hmkx6p2w Google Document] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| '''Repository Location:''' | | '''Repository Location:''' | ||