19
edits
m (thundy 3.1 released. have fun.) |
|||
| Line 70: | Line 70: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.6.6|Firefox 3.6.6]] ([http://christian.legnitto.com/blog/2010/06/09/heads-up-the-next-firefox-platform-version-is-1-9-2-6-instead-of-1-9-2-5/ where's 3.6.5?]) | |||
| June 25 | |||
| [[Releases/Firefox 3.6.6/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.6.6/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird 3.1|Thunderbird 3.1]] | | [[Releases/Thunderbird 3.1|Thunderbird 3.1]] | ||
edits