canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
1,334
edits
No edit summary |
(css3-namespace tests) |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
| | | | ||
| Build system | | Build system | ||
|- | |||
| css3-namespace test suite | |||
| /layout/reftests/css-namespace/ | |||
| [http://www.w3.org/Consortium/Legal/2008/03-bsd-license 3-clause BSD] | |||
| [http://www.w3.org/Style/CSS/Test/CSS3/Namespace/current/ Website] | |||
| tests | |||
|- | |- | ||
| dtoa | | dtoa | ||