546
edits
| Line 4: | Line 4: | ||
=== JaegerMonkey === | === JaegerMonkey === | ||
{| width="95%" cellspacing="4" cellpadding="1" border="0" | |||
|- | |||
| '''Optimization''' | |||
| align="right" | '''SunSpider (ms)''' | |||
| align="right" | '''v8-v4 (ms)''' | |||
| align="right" | '''Size (wks)''' | |||
| '''Candidate Assignee''' | |||
|- | |||
| Globals | |||
| align="right" | 100 | |||
| align="right" | 1000 | |||
| align="right" | 2 | |||
| dvander | |||
|} | |||
* JM more x86 optimizations (all) | * JM more x86 optimizations (all) | ||
edits