Releases/Firefox 4.0b2/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 12: Line 12:
| style="background:#efefef" | '''Changeset'''
| style="background:#efefef" | '''Changeset'''
|-
|-
| rowspan=3 | 1
| rowspan=2 | 1
|  
|  
|  
|  
|-
|-
| FIREFOX_4_0b2_BUILD1
| FIREFOX_4_0b2_BUILD1, FIREFOX_4_0b2_RELEASE
|
|-
| FIREFOX_4_0b2_BUILD2, FIREFOX_4_0b2_RELEASE
|  
|  
|-
|-
Confirmed users
3,104

edits

Navigation menu