Confirmed users
375
edits
| Line 41: | Line 41: | ||
| gmontagu | | gmontagu | ||
| ''Completed''. | | ''Completed''. | ||
|- | |||
| Tabbed Browsing | |||
| gmontagu | |||
| ''Completed in Win'' | |||
|- | |||
| Session Restore | |||
| Tester | |||
| ''in progress/completed'' | |||
|- | |- | ||
| Feedback (Test Pilot + Input) <br> Install on top interactions | | Feedback (Test Pilot + Input) <br> Install on top interactions | ||
| Tomcat | | Tomcat | ||
| ''in progress/completed'' | |||
|- | |||
| Add-Ons Manager | |||
| Tester | |||
| ''in progress/completed'' | | ''in progress/completed'' | ||
|- | |- | ||