Releases/Firefox 4.0b3/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 5: Line 5:


==Signed-off Revision(s)==
==Signed-off Revision(s)==
Build1:  
Build1: [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/2f187db8f5f6 2f187db8f5f6]


==Tags==
==Tags==
Line 16: Line 16:
|-
|-
| rowspan=2 | 1
| rowspan=2 | 1
| -
| GECKO20b3_20100804_RELBRANCH
| -
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/2f187db8f5f6 2f187db8f5f6]
|-
|-
| -
| FIREFOX_4_0b3_BUILD1, FIREFOX_4_0b3_RELEASE
| -
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/1fdcff2dbfdf 1fdcff2dbfdf]
|-
|-
|}
|}
Line 31: Line 31:
| style="background:#efefef" | '''Build ID'''
| style="background:#efefef" | '''Build ID'''
| style="background:#efefef" | '''Build machine'''
| style="background:#efefef" | '''Build machine'''
|-
| rowspan="1" | 1
| [Linux compressed]
| 20100804111201
| mv-moz2-linux-ix-slave22
|-
|-
| rowspan="5" | 1  
| rowspan="5" | 1  
Line 92: Line 97:


===Build 2===
===Build 2===
* Removed *pyc and waiting


==== Tag ====
==== Tag ====
Confirmed users
3,990

edits

Navigation menu