Confirmed users
4,971
edits
(→Tags) |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
| FIREFOX_4_0b3_BUILD1, FIREFOX_4_0b3_RELEASE | | FIREFOX_4_0b3_BUILD1, FIREFOX_4_0b3_RELEASE | ||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/1fdcff2dbfdf 1fdcff2dbfdf] | | [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/1fdcff2dbfdf 1fdcff2dbfdf] | ||
|- | |||
| 2 | |||
| FIREFOX_4_0b1_BUILD2, FIREFOX_4_0b1_RELEASE | |||
| {{m-c|}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||