Releases/Firefox 4.0b3/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 22: Line 22:
| FIREFOX_4_0b3_BUILD1, FIREFOX_4_0b3_RELEASE
| FIREFOX_4_0b3_BUILD1, FIREFOX_4_0b3_RELEASE
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/1fdcff2dbfdf 1fdcff2dbfdf]
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/1fdcff2dbfdf 1fdcff2dbfdf]
|-
| 2
| FIREFOX_4_0b1_BUILD2,  FIREFOX_4_0b1_RELEASE
| {{m-c|}}
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
4,971

edits

Navigation menu