Confirmed users
4,971
edits
(→Tags) |
|||
| Line 66: | Line 66: | ||
| 20100804183236 | | 20100804183236 | ||
| moz2-linux64-slave03 | | moz2-linux64-slave03 | ||
|- | |||
| rowspan="5" | 3 | |||
| [Windows installer/zip] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [Mac dmg] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [Mac64 dmg] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [Linux compressed] | |||
| | |||
| mv-moz2-linux-ix-slave22 | |||
|- | |||
| [Linux64 compressed] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||