569
edits
| Line 70: | Line 70: | ||
| 1 | | 1 | ||
| Timothy Nikkel | | Timothy Nikkel | ||
| Fennec | | Fennec 2.0 b1 (Sept 7) | ||
|- | |- | ||
| Medium | | Medium | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
| 1 | | 1 | ||
| ?? | | ?? | ||
| Fennec | | Fennec 2.0 b2 (Sept 23) | ||
|- | |- | ||
| High | | High | ||
| Line 82: | Line 82: | ||
| 1 | | 1 | ||
| ?? | | ?? | ||
| Fennec | | Fennec 2.0 b2 (Sept 23) | ||
|- | |- | ||
| High | | High | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
| long time+ | | long time+ | ||
| Chris Jones | | Chris Jones | ||
| Fennec | | Fennec 2.0 b1 (Sept 7) | ||
|- | |||
| High | |||
| Shader optimizations (for example {{bug|572651}}) | |||
| ? | |||
| ?? | |||
| Fennec 2.0 rc (Oct 21) | |||
|} | |} | ||
https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=572651 | |||
=== for Maemo {{bug|582816}} === | === for Maemo {{bug|582816}} === | ||
{| cellspacing="4" cellpadding="1" border="0" | {| cellspacing="4" cellpadding="1" border="0" | ||
| Line 120: | Line 126: | ||
| 1 | | 1 | ||
| NEEDS OWNER | | NEEDS OWNER | ||
| Fennec | | Fennec 2.0 b2 (Sept 23) | ||
|- | |- | ||
| ? | | ? | ||
edits