1,072
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 288: | Line 288: | ||
! scope="col" | Resolution / Comment | ! scope="col" | Resolution / Comment | ||
|- | |- | ||
| | | 9/30/10 | ||
| | | | ||
| 494 - 501<br> | | 504 - 506 | ||
| | |||
| | |||
| GREEN | |||
|- | |||
| 9/30/10 | |||
| 1:01 pm | |||
| 503 | |||
| | |||
| http status code 503: service unavailable | |||
| | |||
|- | |||
| 9/29/10 - 9/30/10<br> | |||
| | |||
| 494 - 501<br> | |||
| | | | ||
| | | | ||
edits