Confirmed users
1,377
edits
(→Tags) |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | 1 | | rowspan="2" | 1 | ||
| | | GECKO19211_20100930_RELBRANCH | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/dae5f89c4a22 dae5f89c4a22] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/dae5f89c4a22 dae5f89c4a22] | ||
|- | |- | ||
| FIREFOX_3_6_11_BUILD1 FIREFOX_3_6_11_RELEASE | | FIREFOX_3_6_11_BUILD1 FIREFOX_3_6_11_RELEASE | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82] | |||
|- | |||
| rowspan="2" | 2 | |||
| GECKO19211_20100930_RELBRANCH | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/053f07027a38 053f07027a38] | |||
|- | |||
| FIREFOX_3_6_11_BUILD2 FIREFOX_3_6_11_RELEASE | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82] | ||
|} | |} | ||