Releases/Firefox 3.6.11/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 19: Line 19:
|-
|-
| rowspan="2" | 1
| rowspan="2" | 1
| GECKO1929_20100824_RELBRANCH
| GECKO19211_20100930_RELBRANCH
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/dae5f89c4a22 dae5f89c4a22]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/dae5f89c4a22 dae5f89c4a22]
|-
|-
| FIREFOX_3_6_11_BUILD1 FIREFOX_3_6_11_RELEASE
| FIREFOX_3_6_11_BUILD1 FIREFOX_3_6_11_RELEASE
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82]
|-
| rowspan="2" | 2
| GECKO19211_20100930_RELBRANCH
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/053f07027a38 053f07027a38]
|-
| FIREFOX_3_6_11_BUILD2 FIREFOX_3_6_11_RELEASE
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/f8a11a197a82 f8a11a197a82]
|}
|}
Confirmed users
1,377

edits

Navigation menu