SeaMonkey/Developer Meeting:2010/Schedule: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 51: Line 51:
|-
|-
| 16:30
| 16:30
| Coffee
|
|
| 15 min
|-
| 16:45
| Project Areas
| Project Areas
| KaiRo
| KaiRo
| Discussion
| Discussion
| 60 min
| 45 min
|-
|-
| 17:30
| 17:30
Confirmed users
1,025

edits

Navigation menu