Confirmed users
1,025
edits
(→Sunday) |
(→Sunday) |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
| 10:45 | | 10:45 | ||
| Coffee | |||
| | |||
| | |||
| 15 min | |||
|- | |||
| 11:00 | |||
| Mercurial Queues | | Mercurial Queues | ||
| Aqualon | | Aqualon | ||
| Line 99: | Line 105: | ||
| 30 min | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 11: | | 11:30 | ||
| UX / UI design | | UX / UI design | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Line 105: | Line 111: | ||
| 30 min | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| | | 12:00 | ||
| Marketing | | Marketing | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 12:30 | | 12:30 | ||