SeaMonkey/Developer Meeting:2010/Schedule: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 94: Line 94:
|-
|-
| 10:45
| 10:45
| Coffee
|
|
| 15 min
|-
| 11:00
| Mercurial Queues
| Mercurial Queues
| Aqualon
| Aqualon
Line 99: Line 105:
| 30 min
| 30 min
|-
|-
| 11:15
| 11:30
| UX / UI design
| UX / UI design
| KaiRo
| KaiRo
Line 105: Line 111:
| 30 min
| 30 min
|-
|-
| 11:45
| 12:00
| Marketing
| Marketing
| KaiRo
| KaiRo
| Discussion
| Discussion
| 45 min
| 30 min
|-
|-
| 12:30
| 12:30
Confirmed users
1,025

edits

Navigation menu