SeaMonkey/Developer Meeting:2010/Schedule: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 103: Line 103:
| BenB
| BenB
| Presentation / Discussion
| Presentation / Discussion
| 30 min
| 45 min
|-
|-
| 11:45
| 12:00
| Mercurial Queues
| Mercurial Queues
| Aqualon
| Aqualon
| Presentation
| Presentation
| 30 min
| 30 min
|-
| 12:15
| UX / UI design
| KaiRo
| Discussion
| 15 min
|-
|-
| 12:30
| 12:30
Line 124: Line 118:
|-
|-
| 13:30
| 13:30
| UX / UI design
| KaiRo
| Discussion
| 15 min
|-
| 13:45
| Marketing
| Marketing
| KaiRo
| KaiRo
Line 129: Line 129:
| 15 min
| 15 min
|-
|-
| 13:45
| 14:00
| SeaMonkey Council
| SeaMonkey Council
| KaiRo
| KaiRo
Line 135: Line 135:
| 15 min
| 15 min
|-
|-
| 14:30
| 14:15
| Infrastructure
| Infrastructure
| Callek, KaiRo
| Callek, KaiRo
Line 141: Line 141:
| 30 min
| 30 min
|-
|-
| 14:00
| 14:45
| Preferences UI
| Preferences UI
| IanN
| IanN
| Discussion
| Discussion
| 30 min
| 15 min
|-
|-
| 15:00
| 15:00
Confirmed users
1,025

edits

Navigation menu