Confirmed users
1,025
edits
(→Sunday) |
(→Sunday) |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| BenB | | BenB | ||
| Presentation / Discussion | | Presentation / Discussion | ||
| | | 45 min | ||
|- | |- | ||
| | | 12:00 | ||
| Mercurial Queues | | Mercurial Queues | ||
| Aqualon | | Aqualon | ||
| Presentation | | Presentation | ||
| 30 min | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 12:30 | | 12:30 | ||
| Line 124: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| 13:30 | | 13:30 | ||
| UX / UI design | |||
| KaiRo | |||
| Discussion | |||
| 15 min | |||
|- | |||
| 13:45 | |||
| Marketing | | Marketing | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Line 129: | Line 129: | ||
| 15 min | | 15 min | ||
|- | |- | ||
| | | 14:00 | ||
| SeaMonkey Council | | SeaMonkey Council | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Line 135: | Line 135: | ||
| 15 min | | 15 min | ||
|- | |- | ||
| 14: | | 14:15 | ||
| Infrastructure | | Infrastructure | ||
| Callek, KaiRo | | Callek, KaiRo | ||
| Line 141: | Line 141: | ||
| 30 min | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 14: | | 14:45 | ||
| Preferences UI | | Preferences UI | ||
| IanN | | IanN | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| | | 15 min | ||
|- | |- | ||
| 15:00 | | 15:00 | ||