Confirmed users
1,035
edits
(→Sunday) |
(→Sunday) |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
| Aqualon | | Aqualon | ||
| Presentation | | Presentation | ||
| | | 45 min | ||
|- | |- | ||
| 15:30 | | 15:30 | ||
| Line 136: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| 15:45 | | 15:45 | ||
| Preferences UI | |||
| IanN | |||
| Discussion | |||
| 30 min | |||
|- | |||
| 16:15 | |||
| Messaging Future | | Messaging Future | ||
| Mnyromyr | | Mnyromyr | ||
| Presentation / Discussion | | Presentation / Discussion | ||
| | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 16: | | 16:45 | ||
| Infrastructure | | Infrastructure | ||
| Callek, KaiRo | | Callek, KaiRo | ||