SeaMonkey/Developer Meeting:2010/Schedule: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 121: Line 121:
| Aqualon
| Aqualon
| Presentation
| Presentation
| 30 min
| 45 min
|-
| 15:15
| Preferences UI
| IanN
| Discussion
| 15 min
|-
|-
| 15:30
| 15:30
Line 136: Line 130:
|-
|-
| 15:45
| 15:45
| Preferences UI
| IanN
| Discussion
| 30 min
|-
| 16:15
| Messaging Future
| Messaging Future
| Mnyromyr
| Mnyromyr
| Presentation / Discussion
| Presentation / Discussion
| 45 min
| 30 min
|-
|-
| 16:30
| 16:45
| Infrastructure
| Infrastructure
| Callek, KaiRo
| Callek, KaiRo
Confirmed users
1,035

edits

Navigation menu