Confirmed users
396
edits
No edit summary |
(add myself) |
||
| Line 359: | Line 359: | ||
| OstGote[mailto:ostgote@nurfuerspam.de ] | | OstGote[mailto:ostgote@nurfuerspam.de ] | ||
| Bug triage, testing (win32) | | Bug triage, testing (win32) | ||
|- | |||
| Page, S ([[User:skierpage|skierpage]])[mailto:info@skierpage.com ][http://www.skierpage.com/blog/ ] | |||
| Testing (Linux), wiki editing, docs | |||
|- | |- | ||
| Pakdipan, Sirawit[mailto:sirawit@gmail.com ] | | Pakdipan, Sirawit[mailto:sirawit@gmail.com ] | ||