Security/Reviews/Firefox4: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 23: Line 23:
|-
|-
|[[Security/Reviews/Firefox4/HistoryState_Security_Review|History pushState/replaceState]] ||jlebar || ||
|[[Security/Reviews/Firefox4/HistoryState_Security_Review|History pushState/replaceState]] ||jlebar || ||
|-
|[[Security/Reviews/Firefox4/HTML5_Parser_Security_Review|HTML5 Parser]] ||hsivonen || ||
|-
|-
|[[Security/Reviews/Firefox4/Jaegermonkey_Security_Review|Jägermonkey]] || || ||
|[[Security/Reviews/Firefox4/Jaegermonkey_Security_Review|Jägermonkey]] || || ||
Line 117: Line 115:
{| border="1"
{| border="1"
! feature || who || date || review comments
! feature || who || date || review comments
|-
|[[Security/Reviews/Firefox4/HTML5_Parser_Security_Review|HTML5 Parser]] ||hsivonen || 2010-10-27||[[Security/Reviews/Firefox4/HTML5_Parser_Security_Review#Review_comments|comments]]
|-
|-
|[[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review|Desktop Notifications]] ||dougt ||2010-10-18 || [[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review#Review_comments|comments]]
|[[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review|Desktop Notifications]] ||dougt ||2010-10-18 || [[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review#Review_comments|comments]]
canmove, Confirmed users
640

edits

Navigation menu