canmove, Confirmed users
640
edits
Briansmith (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|[[Security/Reviews/Firefox4/HistoryState_Security_Review|History pushState/replaceState]] ||jlebar || || | |[[Security/Reviews/Firefox4/HistoryState_Security_Review|History pushState/replaceState]] ||jlebar || || | ||
|- | |- | ||
|[[Security/Reviews/Firefox4/Jaegermonkey_Security_Review|Jägermonkey]] || || || | |[[Security/Reviews/Firefox4/Jaegermonkey_Security_Review|Jägermonkey]] || || || | ||
| Line 117: | Line 115: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
! feature || who || date || review comments | ! feature || who || date || review comments | ||
|- | |||
|[[Security/Reviews/Firefox4/HTML5_Parser_Security_Review|HTML5 Parser]] ||hsivonen || 2010-10-27||[[Security/Reviews/Firefox4/HTML5_Parser_Security_Review#Review_comments|comments]] | |||
|- | |- | ||
|[[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review|Desktop Notifications]] ||dougt ||2010-10-18 || [[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review#Review_comments|comments]] | |[[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review|Desktop Notifications]] ||dougt ||2010-10-18 || [[Security/Reviews/Firefox4/Desktop_Notifications_Security_Review#Review_comments|comments]] | ||